Zacznij współpracę z nami!

Interesujesz się elektroniką, automatyką, mechaniką, informatyką lub chcesz rozwinąć swoje umiejętności w innych dziedzinach?  Chcesz spotkać ciekawych ludzi, miło spędzić czas, a przy tym wszystkim przyczynić się do tworzenia czegoś innowacyjnego. To mamy dla Ciebie świetną propozycję! Poszukujemy nowych ludzi do wstąpienia w szeregi PK MechPower zespołu, który na Wydziale Mechanicznym Politechnik Krakowskiej buduje bolid elektryczny. Każdy znajdzie coś dla siebie, jeśli nie jesteś pewien lub wydaje Ci się, że nie masz umiejętności, przyjdź do nas. Dzięki wspólnej pracy i wzajemnej pomocy zyskasz nowe umiejętności.

Zapraszamy Cię serdecznie na spotkania koła, które odbywa się w budynku K, w kompleksie wydziału mechanicznego przy ul. Jana Pawła II 37 (przystanek tramwajowy AWF).  Znajduje się on obok kawiarni Pantograf, która zlokalizowana jest w starym tramwaju. Mamy nadzieje, że znajdziesz czas wśród zajęć na uczelni, aby zobaczyć co już jest zrobione oraz jak to wygląda z perspektywy członka zespołu. Na spotkaniu możesz porozmawiać z ludźmi już pracującymi przy projekcie bolidu, którzy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości.

Jedynym warunkiem jaki musisz spełnić, aby dołączyć do naszego teamu jest status studenta Politechniki Krakowskiej.

Angażujemy wszystkich, którzy chcą rozwijać swoje talenty, pasje oraz zdolności również poza zajęciami na uczelni. Nie trzeba być biegłym w zawiłych obliczeniach inżynierskich, aby z nami pracować! Bardzo pożądani są nie tylko studenci ze ścisłą wiedzą techniczną, którą pragną wykorzystać w praktyce, ale również osoby komunikatywne, potrafiące zdobywać zaufanie sponsorów 😊 oraz nawiązywać nowe znajomości. Tych zapraszamy do działu marketingu.

OCZYWIŚCIE MOŻNA TAKŻE APLIKOWAĆ PRZEZ FORMULARZ KONTAKTOWY ORAZ ZADAWAĆ PYTANIA, ZACHĘCAMY!!!

Ekipa PK MechPower