Spotkanie rekrutacyjne

PO SPOTKANIU

Już po spotkaniu ! Jeśli w nim uczestniczyłeś to nie uciekaj jeszcze. Poniżej znajdziesz kilka kluczowych informacji o tym jak do nas dołączyć. Nie było Cię? Wciąż masz szansę być częścią naszego zespołu! Wejdź na nasz fanpage i napisz do nas, uzyskasz wszystkie niezbędne informacje. Możesz też użyć zakładki Kontakt.

Wczoraj po 19.00 rozpoczęliśmy spotkanie rekrutacyjne. Ku naszemu zadowoleniu frekwencja dopisała. Dziękujemy za poświęcony czas wszystkim, którzy przybyli oraz mamy nadzieje, że nie zawiedliśmy.

Na spotkaniu uczestnicy mogli dowiedzieć się o pracach jakie towarzyszą tworzeniu naszego bolidu elektrycznego. Na początku czwórka leaderów: Paweł, Grzesiek, Irek i Konrad przedstawiła pokrótce tematykę poszczególnych działów tak, aby potem każdy zainteresowany mógł podejść do konkretnej osoby/zespołu i porozmawiać o szczegółach.

Jeśli byłeś na spotkaniu- bardzo nas to cieszy! Chcesz dołączyć? Nic prostszego! Wypełnij formularz, który znajduje się  tutaj.  Na Twoje zgłoszenie czekamy do najbliższej niedzieli do 20.00 (jeśli nie pamiętasz hasła, to na pewno odnajdziesz je na jednym ze zdjęć). Ponadto w poniedziałek dostaniesz od nas zaproszenie na kolejne spotkanie i wszystkie ważne informacje, które pomogą Ci wdrożyć się w projekt.

Do zobaczenia!

JZ